Sprzątanie po remoncie

Jesteśmy Alta-Clean, firma sprzątająca świadcząca profesjonalne usługi porządkowe na terenie miasta Warszawy. Oferujemy szeroki zakres usług, aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę i komfort. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów prywatnych, umyjemy okna  do połysku, a nawet wyprasujemy Twoje ubrania!  Wykonujemy również profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów prywatnych po remoncie, przy użyciu skutecznych środków czyszczących i profesjonalnego sprzętu. 

Więc jeśli masz problem z pozbyciem się kurzu i brudu po remoncie w swoim domu lub biurze, po prostu powierz to nam, a my posprzątamy wszystko sprawnie i terminowo. Nasi pracownicy mają co najmniej  2-letnie doświadczenie, posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dzięki którym pracują jako efektywny zespół ta wykonują swoje prace dokładnie i z precyzją. Podczas gdy nasz zespół pracuje, Ty możesz zająć się ważnymi dla Ciebie sprawami, iść do pracy czy zawieźć dzieci do szkoły. Na godzinę przed zakończeniem pracy nasi menedżerowie skontaktują się z Tobą.  Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z rezultatów. 

Sprzątanie po remoncie obejmuje:

 1. Kompleksowe sprzątanie po remoncie, w tym usuwanie pyłu, folii i innych odpadów
 2. Mycie i odkurzanie wszystkich powierzchni, w tym podłóg, ścian, okien, drzwi oraz mebli
  3. Mycie i odkurzanie lamp, gniazdek i przełączników  
  4.Czyszczenie i polerowanie armatury i urządzeń sanitarnych
  5. Usuwanie plam i zacieków z powierzchni, w tym farby, kleju i innych  
  6. Usuwanie folii i naklejek
  7. Czyszczenie fug, umycie płytek
  8. Profesjonalne środki czystości i sprzęt
  9. Wykwalifikowane osoby sprzątające

   Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, dla tego Alta-Clean posiada ubezpieczenie powierzonego mienia. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy nasze usługi do potrzeb klienta.  Wysłuchamy i weźmiemy pod uwagę wszystkie Państwa życzenia, aby zagwarantować najlepszy rezultat. 

  Nie trać czasu i energii na sprzątanie po remoncie samodzielnie. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu lub e-mailem, jesteśmy również dostępni w aplikacji WhatsApp. Omów najbardziej dogodną datę i godzinę z naszym menedżerem, a my zajmiemy się resztą.  Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od obszaru lokalu, oraz potrzeb klientów. 

  Możesz skorzystać z naszych usług w nastepujących dzielnicach Warszawy:
  Warszawa Żoliborz, Warszawa Wilanów, Warszawa Włochy, Warszawa Wola, Warszawa Ursus, Warszawa  Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Śródmieście, Warszawa Praga Północ, Warszawa Praga Południe, Warszawa Mokotów, Warszawa Ochota, Warszawa Białołęka, Warszawa Bemowo, Warszawa Bielany, Warszawa Wawer, Warszawa Rembertów, Warszawa Wesoła. 

otwórz czat
Dzień dobry! Czym możemy pomóc?
Czy możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie?