Sprzątanie po remoncie Warszawa

Witamy na naszej stronie! Jesteśmy Alta-Clean – sprawdzony dostawca usług porządkowych na terenie Warszawy. Oferujemy szeroki zakres usług, aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę i komfort. Świadczymy usługi sprzątania mieszkań na terenie Warszawy, kompleksowe usługi sprzątania biur, sprzątanie domów prywatnych. Przeprowadzimy również profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów prywatnych po remoncie.
Zakończony remont to czas ekscytujących zmian, ale także wyzwania związane z bałaganem i pozostałościami po pracach budowlanych. Nasza firma sprzątająca rozumie, że czystość to kluczowy element ukończenia projektu. Oferujemy nie tylko sprzątanie po remoncie, ale również dbamy o każdy detal, aby Twój dom błyszczał nowością.
Więc jeśli masz problem z pozbyciem się kurzu i brudu po remoncie w swoim domu lub biurze, po prostu powierz to nam, a my posprzątamy wszystko sprawnie i terminowo. 
Sprzątanie poremontowe  przeprowadzamy przy użyciu własnego sprzętu i profesjonalnych środków czyszczących, dzięki czemu mamy pewność najlepszego rezultatu.

Sprzątanie po remoncie obejmuje:

 • Kompleksowe sprzątanie po remoncie, w tym usuwanie kurzu, folii i innych odpadów
 • Odkurzanie i mycie wszystkich powierzchni, w tym podłóg, ścian, okien, drzwi oraz mebli
 • Odkurzanie i mycie lamp,gniazdek i przełączników
 • Czyszczenie i polerowanie armatury i urządzeń sanitarnych
 • Usuwanie plam i zacieków z powierzchni, w tym farby, kleju i innych
 • Usuwanie folii i naklejek
 • Czyszczenie fug, umycie płytek

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, dla tego Alta-Clean posiada ubezpieczenie powierzonego mienia. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy nasze usługi do potrzeb klienta.  Wysłuchamy i weźmiemy pod uwagę wszystkie Państwa życzenia, aby zagwarantować najlepszy rezultat. 

Nie trać czasu i energii na sprzątanie po remoncie samodzielnie. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu lub e-mailem, jesteśmy również dostępni w aplikacji WhatsApp. Omów najbardziej dogodną datę i godzinę z naszym menedżerem, a my zajmiemy się resztą.  Ceny ustalamy indywidualnie, w zależności od obszaru lokalu, oraz potrzeb klientów. 

Możesz skorzystać z naszych usług w nastepujących dzielnicach Warszawy:
Warszawa Żoliborz, Warszawa Wilanów, Warszawa Włochy, Warszawa Wola, Warszawa Ursus, Warszawa  Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Śródmieście, Warszawa Praga Północ, Warszawa Praga Południe, Warszawa Mokotów, Warszawa Ochota, Warszawa Białołęka, Warszawa Bemowo, Warszawa Bielany, Warszawa Wawer, Warszawa Rembertów, Warszawa Wesoła. 


Alta-Clean – sprzątamy, Ty odpoczywasz!

Masz do nas pytania?

Wypełnij formularz, nasi menedżerowie skontaktują się z Tobą natychmiast.

Zamów teraz

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez alta-clean.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  otwórz czat
  Dzień dobry! Czym możemy pomóc?
  Czy możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie?