Sprzątanie biur Warszawa

 Wiadomo, że biuro to wizytówka każdej firmy. Czyste i schludne biuro robi miłe wrażenie na gościach i klientach firmy, a także poprawia nastrój i wydajność  pracowników. Można utrzymywać czystość w biurze samodzielnie, ale wiemy, że macie wiele innych zajęć i zadań, dla tego sugerujemy skorzystanie z usług profesjonalistów. 
Profesjonalna firma sprzątająca posprząta nawet najtrudniej dostępne miejsca, takie jak lampy, gniazdka, grzejniki, listwy przypodłogowe, zapewni idealną czystość łazienek, kuchni, załadunek zmywarki i uporządkowanie naczyń w szafkach, zapewni pranie wykładziny biurowej, krzeseł biurowych, organizuje mycie okien za potrzeby.
Alta-Clean  to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy! 

Oferujemy różnorodne opcje usług sprzątania biur, zapewniające maksymalną wydajność:

– poranne sprzątanie biura
– wieczorne sprzątanie biura
– weekendowe sprzątanie biur
– serwis dzienny
Możemy również świadczyć usługi sprzątania w uzgodnionym dogodnym terminie.

 Co obejmuje standardowe sprzątanie biura?

 • Usuwanie kurzu ze wszystkich powierzchni, w tym wykladziny,parapety, kaloryfery,meble biurowe, sprzęt biurowy.
 • Mycie podłóg.
 • Mycie i dezynfekcja sanitariatów.
 • Wymiana worków na śmieci, wyrzucenie śmieci.
 • Sprzątanie kuchni, w tym załądunek zmywarki, wkładanie czystych naczyń do czafek. Mycie ekspresu do kawy, wnętrza kuchenki mikrofalowej.
 • Czyszczenie wnętrza lodówki.
 • Oferujemy usługi dodatkowe:pranie krzeseł biurowych, mycie okien.
 

Dlaczego robimy to lepiej ?

👉 Profesjonalizm: Jesteśmy doświadczoną firmą sprzątającą, specjalizującą się w sprzątaniu biur w Warszawie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zadbać o Twoje biuro.

👉 Indywidualne podejście: Rozumiemy, że każde biuro jest inne i ma swoje specyficzne potrzeby. Dlatego nasze usługi są dostosowane do Twoich wymagań. Podejmiemy się każdego zadania. Świadczymy uslugi sprzątania biur kazdej wielkości. Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzimy szczegółową analizę, aby opracować spersonalizowany plan sprzątania, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

👉 Doskonała jakość: Naszym celem jest zapewnienie doskonałej jakości sprzątania. Wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, skuteczne środki czystości oraz sprawdzone metody, aby osiągnąć doskonałe efekty.

👉 Terminowość i niezawodność: Jesteśmy przywiązani do terminowości i niezawodności. Wykonamy dla Państwa   zarówno jednorazowe sprzątanie biura jak i cykliczne. Nasz zespół pojawi się w umówionym terminie i wykonuje pracę dokładnie i skrupulatnie. Nie musisz się martwić o opóźnienia czy niedotrzymane terminy.

👉 Bezpieczeństwo: Dbamy nie tylko o czystość, ale także o bezpieczeństwo Twojego biura, dla tego nasze usługi są w pełni ubezpieczone.  Nasze metody sprzątania są bezpieczne dla środowiska, a nasi pracownicy przestrzegają wszystkich odpowiednich norm i procedur bezpieczeństwa.

Kompleksowe usługi sprzątania biur można zamówić w następujących dzielnicach Warszawy: Śródmieście , Żoliborz, Wilanów, Włochy, Wawer, Wola, Ursus, Targówek, Ursynów, Praga-Północ, Praga-Południe, Mokotów, Ochota, Białołęka, Bemowo, Bielany, Warszawa Wesoła, Warszawa  Rembertów.  

Nie zwlekaj dłużej! Skontaktuj się z nami już dziś i zamów darmową wycenę dla swojego biura. Daj nam szansę, aby przekształcić Twoje biuro w idealne miejsce pracy.
Alta-Clean – Twój partner w utrzymaniu czystości i porządku!

Masz do nas pytania?

Wypełnij formularz, nasi menedżerowie skontaktują się z Tobą natychmiast.

Zamów teraz

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez alta-clean.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)

  otwórz czat
  Dzień dobry! Czym możemy pomóc?
  Czy możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie?