Usługi prasowanie

 Potrzebujesz pomocy z prasowaniem w Warszawie?

Alta-Clean świadczy kompleksowe usługi sprzątania na terenie Warszawy w tym sprzątanie mieszkań, biur, powierzchni komercyjnych ta domów prywatnych, a wśród usług dodatkowych wykonamy dla Państwa również usługę prasowania ubrań.
 Zamówić prasowanie rzeczy można w połączeniu ze sprzątaniem mieszkania czy domu prywatnego, lub jako oddzielną usługę.
Z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie w dowolnym miejscu w Warszawie. Pracownicy Alta-Clean przyjadą pod wskazany przez Ciebie adres i wykonają prasowanie odzieży szybko i sprawnie.

Usługę prasowania możesz zamówić  w następujących dzielnicach Warszawy: Śródmieście, Żoliborz, Wilanów, Włochy, Wawer, Wola, Ursus, Targówek, Ursynów, Praga-Północ, Praga-Południe, Mokotów, Ochota, Białołęka, Bemowo, Bielany, Warszawa Wesoła, Warszawa Rembertów. 

Nasze pracownicy posiadają niezbędną wiedzę, jak prasować różne rodzaje tkanin, w jakich warunkach temperaturowych  będą się świetnie prezentować. Tak że gwarantujemy bezpieczeństwo i ochronę Twoich rzeczy. 

Nasi  pracownicy wyprasują dla ciebie:
> koszule

> ubrania dla dzieci i dorosłych
> sukienki 
> bluzy
> podkoszulki
> t shirt 
> szale, szaliki 

> spodnie 
> swetry
> spódnice 
> pościel i ręczniki 
> obrusy 

Nie trać czasu na prasowanie! Powierz prasowanie swoich ubrań nam. Uchronimy Cię przed koniecznością długiej i monotonnej pracy, abyś mógł spędzić czas z rodziną lub zrelaksować się po całym dniu pracy. 

           My gwarantujemy:

> Szybkość: Rozumiemy, że czas jest cenny. Dlatego staramy się jak najszybciej wykonać prasowanie państwa ubrań w niezmiennie  wysokiej jakości.

> Wygoda: Oferujemy prasowanie odzieży w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Możesz skorzystać z naszych usług bez wychodzenia z domu.

> Konkurencyjne ceny: Oferujemy atrakcyjne ceny, które są zgodne z wysoką jakością świadczonych przez nas usług. Dzięki temu możesz cieszyć się świetnym wyglądem swojej odzieży, nie obciążając nadmiernie swojego portfela.

Skontaktuj się z nami już teraz, i wybierz dogodny dla siebie termin!

otwórz czat
Dzień dobry! Czym możemy pomóc?
Czy możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie?