Sprzątanie mieszkań

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi sprzątania mieszkań w Warszawie. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy Alta-Clean zapewnia wysoką jakość i profesjonalizm usług.
Zawsze chętnie pomożemy w utrzymaniu czystości w mieszkaniu, czy to będzie standardowe sprzątanie mieszkania, sprzątanie po imprezie,  sprzątanie po lokatorach, sprzątanie po remoncie, sprzątanie generalne, sprzątanie po przeprowadzce, mycie okien, nasi profesjonalne sprzątacze poradzą sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń. Wykonamy dla Państwa pranie mebli tapicerowanych z użyciem profesjonalnych środków czyszczących wysokiej jakości , co zapewni ich długotrwałą czystość i świeżość. 
Nasze pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, a także przechodzą obowiązkowe szkolenia, dzięki czemu masz pewność że twoje mieszkanie po ich wizycie będzie wyjątkowo czyste i shludne. 
Świadczymy usługi sprzątające jednorazowo, okresowo lub regularnie, w zależności od Państwa potrzeb. 

Nasze usługi sprzątania obejmują:

Standardowe sprzątania mieszkania:

>  Ogólne sprzątanie mieszkania
>  Odkurzanie i mycie podłóg
>  Czyszczenie łazienek i kuchni
>  Usuwanie kurzu i pajęczyn
>  Mycie listw
>  Czyszczenie lustr i szklanych powierzchni 

 
Generalne porządki:

>  Sprzątanie calego mieszkania
>  Sprzątanie kuchni i łazienki
>  Mycie podlog i listw
>  Odkurzanie wszystkich powierchni
>  Mycie ścian w łazience
>  Mycie kaloryferów
>  Mycie fug
>  Ścieranie kurzu wewnątrz szaf
>  Przesunąć meble, odkurzyć i umyć podłogę za nimi 

Oraz usługi dodatkowe:

>  Wymiana poscieli
>  Prasowanie ubrań
>  Mycie okien
>  Sprzatanie i mycie tarasu, balkonu
>  Czyszczenie piekarnika, lodówki, kuchenki mikrofalowej 
>  Mycie okapu
>  Wynoszenie śmieci
>  Pranie mebli tapicerowanych

>  I wiele innych

Wykonamy dla Państwa sprzątanie mieszkań w  Warszawie w następujących dzielnicach: Żoliborz, Wilanów, Włochy, Wola, Ursus, Targówek, Ursynów, Śródmieście, Praga Północ, Praga Południe, Mokotów, Ochota,  Białołęka, Bemowo, Bielany,  Wawer, Warszawa Rembertów, Warszawa Wesoła.

Dlaczego warto powierzyć nam sprzątanie  Twojego mieszkania ?

1️⃣ Oszczędzanie czasu. Podczas gdy my pracujemy możesz zająć innymi ważnymi sprawami i mieć pewność, że wszystko zostanie załatwione sprawnie i szybko. 

2️⃣ Indywidualne podejście. Rozumiemy, że każde mieszkanie ma unikalne potrzeby. Dlatego dokładnie słuchamy Twoich oczekiwań i dostosowujemy nasze usługi do Twoich preferencji. Twój komfort i satysfakcja są dla nas najważniejsze.

3️⃣ Pełne wyposażenie. Posiadamy niezbędny profesjonalny sprzęt i środki  czystości, dzięki czemu za potrzeby nie musisz martwić się o ich dostarczenie. 

4️⃣ Elastyczne terminy.  Oferujemy elastyczne harmonogramy sprzątania, dostosowane do Twojego planu. 

5️⃣ Bezpieczeństwo i zaufanie. Jesteśmy licencjonowaną i ubezpieczoną firmą, więc możesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie jest w dobrych rękach. Dbamy o prywatność naszych klientów i gwarantujemy pełną poufność. 

 Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na darmową wycenę i zobaczyć, jak możemy pomóc Ci w utrzymaniu czystego i pięknego mieszkania!

Alta-Clean – Sprzątamy, Ty odpoczywasz!